Jste zdeADAPTAČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PĚVECKÉHO SBORU NOTIČKY

ADAPTAČNÍ SOUSTŘEDĚNÍ PĚVECKÉHO SBORU NOTIČKY


VložilEva Halířová - odesláno02 Říjen 2017

Už se v podstatě stává tradicí, že během zářijového víkendu uspořádáme s kolegyní Aničkou Bartošovou adaptační soustředění pěveckého sboru Notičky s přespáním v ZUŠce. Důvod je prostý. Potřebujeme, aby se v novém školním roce děti opět daly dohromady a přijaly mezi sebe nové členy. Společně strávený čas a zážitky jsou tím nejlepším způsobem.
Sešli jsme se zde v pátek večer, připravili jsme si věci na spaní a vyrazili na noční procházku po České Kamenici, navíc do míst, kde spousta z nás ještě nikdy nebyla. Po návratu do školy následuje večerní kino (vždy pustíme film na interaktivní tabuli) a před spaním ještě stihneme noční prohlídku školy. Po té všichni ulehneme na karimatky do svých spacáků v salónku ZUŠ.
V sobotu ráno jsme po společné snídani vše uklidili a do salónku připravili židle tak, aby mohla proběhnout pracovní část soustředění, tedy klasická zkouška sboru. V poledne jsme vyrazili na oběd do Sushi baru na náměstí (kuřecí řízek a bramborová kaše) a odpoledne opět na procházku po České Kamenici, kterou jsme doplnili hrou v parku u Mariánské kaple a na závěr návštěvou cukrárny.
Letošní adaptační soustředění se opravdu povedlo. Už jsme zase jedna parta, nacvičili jsme nové písně a ještě máme spoustu skvělých společných zážitků. Více takových pozitivních akcí!

Za pěvecký sbor ZUŠ Mgr. Martina Kohlová