Jste zdeKARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2012 - celostátní kolo

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK 2012 - celostátní kolo

VložilEva Halířová - odesláno23 Březen 2012

kopie z K.Vary 003.JPG

HURÁ! Máme zpěvačku na stupních vítězů! 3.místo celostátního kola Karlovarského skřivánka získala Kateřina Medřická! JÍ PATŘÍ VELKÁ GRATULACE !!!
Do celostátního kola se probojovali 2 soutěžící Kateřina Medřická a Jan Rouč v kategorii A2 (žáci 1.-5.tříd ZŠ studujících zpěv) a 3 soutěžící Annette Kolková, Jan Doubrava a Adéla Hladká v kategorii C (6.-9.třída žáků ZŠ studujících zpěv). Do Karlových Varů jsme tedy museli jet 2x, protože soutěž je rozložena do tří dnů. Porota, složená z významných pěveckých i pedagogických osobností z konzervatoří a vysokých uměleckých škol, měla od rána ohodnotit pěvecké výkony téměř 100 soutěžících. Naši žáci velmi zdařile předvedli své nastudované skladby, a i když se mimo Kateřiny neumístili, odnesli si krásné zážitky a další pěvecké zkušenosti. Všem gratuluji a děkuji i paní ředitelce Evě Halířové a Mgr.Blance Šnajberkové za klavírní doprovody.