Ohlédnutí za výstavou žáků výtvarného oboru ZUŠ

V měsíci květnu proběhla v infocentru výstava žáků výtvarného oboru ZUŠ s názvem

„ O zvířatech“. Tato veřejná a velká výstava byla zorganizována po dlouhé době covidové.

Děti i rodiče se na ní těšili a tomu odpovídala i vysoká účast všech přátel umění na vernisáži této výstavy. Děti se zde pochlubily svými výbornými malbami a kresbami zvířat, keramickými plastikami, studijními kresbami detailů či zvětšeninami částí těl zvířat. Vystavovali zde i děti z přípravných ročníků, ale i žáci nejstarší. Na vernisáži byla přátelská uvolněná atmosféra, zahráli nám žáci z kytarové třídy J. Kaulferse, občerstvení bylo více než výborné, jelikož ho pomohli připravit maminky a babičky dětí. Moc vám děkuji. Chtěla bych také pochválit všechny žáky z výtvarky, jsou velmi pracovití, nápadití a kreativní, proto mohla být tato výstava tak velkolepá. Moc mě s nimi baví tvořit a učit je. Všichni jsme si to užili a pokud jste tam nebyli, tak doufám, že se potkáme na některé z dalších našich výstav. Přeji vám hezké léto.

Za výtvarný obor Mgr.Šárka Blažejovská

Categories: Novinky